Anasayfa  |  İletişim  |  Dünyada Geoplast S.p.A.: english français español deutsch português türkçe   [Diğer Diller »]
 
Geoplast - Building beyond together
 
KURUMSAL PEGORARO_Gruppe ÇEVRESEL UYGUNLUK
EKOLOJİK UYGUNLUK
Geoplast çözümleri ile ekolojik yapılar şimdiden geleceği oluşturuyor.
Çevreye uyumlu bir Geoplast yapısı, temellerden oluşmaya başlar: MODULO, MINIMODULO ve YENİ ELEVETOR ile, binanın geometrisine göre topraktan yükselerek temele sızan ve özellikle alt katlarda yoğunlaşarak insanla temas eden nemin ve radon gazının birikimini ortadan kaldıran havalandırmalı ve tek parça bir temel elde edilir.
Nem ve radon gazı sağlığa zararlıdır; bununla beraber radon gazı uzun süre solunduğunda ölümcül olabilir. Tek parça bir temel, çatlak problemini önleyerek yapının sağlam olmasını garanti eder, topraktan sızan gazlara ve neme engel olur. DEFENDER kullanarak, sağlıklı ve kuru ortamlar yaratmak için toprak altında kalan duvarların etkin yalıtımı sağlanır.
Tüm betonarme taşıyıcı elemanlar, yüksek dayanımlı plastikten imal edilmiş kalıplar kullanılarak inşa edildiklerinde dolaylı olarak ormanların yok olmasına neden olan odun sarfiyatının azalmasına katkıda bulunurlar. GEOTUB, GEOTUB PANEL, GEOPANELsistemleri ile betonarme duvar ve kolonlar,GEOSKY (erken söküme izin veren döşeme kalıbı), SKYRAIL (tek yönlü nervürlü döşemeler), SKYDOME (kaset döşemeler) ile döşemeler oluşturulabilir.GEOPANEL ART ise dekoratif yüzeyli duvarların inşası için ideal bir çözüm olacaktır.
Çatıya geldiğimizde, DRAINROOF, daha önce yok edilen yeşili tekrar şehirlere iade eden teras bahçelerini oluşturmak mümkün olacaktır. Bu aynı zamanda yazları serin, kışları ise sıcak bir çatı altı anlamına gelir.
Sağlıklı bir konut sadece dört duvar arasında güvenle oturmak değil, kullanılabilir yeşil alanların keyfini de çıkarabilmek anlamına gelir. SALVAVERDE, GEOFLOR, RUNFLOOR GREEN ile üzerinde gezilebilir, araç sürülebilir çim alanlar ya da çimlendirilmiş otoparklar yaratarak; zarar görmesin diye ayak basılamayan sahalar veya asfalt otoparklar yerine yeşil bir alanda özgürce dolaşabilecek ve istediğiniz yere park edebileceksiniz.
Peki ya yeşil duvarlar? İşte, muhteşem, çiçekli duvarlar için yüksek yoğunluklu polietilenden yapılmış ızgara WALL-Y. DRENING ve YENİ ELEVETOR TANK sistemi ile yağmur suyunun tutulması ve depolanması için toprak altına monte edilmiş drenaj ve depolama hazneleri yaratmak ve su birikintilerinin ve sivrisineklerin önüne geçebileceksiniz.
Rahatlama ve eğlence anlarınız için GRIPPER, çok amaçlı sportif yüzey kaplaması; sağlıklı bir dinlenme için ise, PLASTONELLA ile drenajlı güzel bir taban platformu.
GEOPLAST ÇEVRE UYUMLU SİSTEMLERİ :
Bireysel ve Evsel uygulamalar
ECOCOMPATIBILITY SYSTEMS: civil and residential application
BİREYSEL UYGULAMALARI GÖRÜNTÜLE
GEOPLAST ÇEVRE UYUMLU SİSTEMLERİ:
Ticari ve Endüstriyel Uygulamalar
ECOCOMPATIBILITY SYSTEM: Commercial and Industrial applications
TİCARİ UYGULAMALARI GÖRÜNTÜLE
Geoplast'ın tüm ürünleri
LEED® PUANLARI
toplamanıza katkıda bulunur
LEED® sistemi nedir?
Geoplast
ISO 9001: 2015
sertifikası
İndirmek İçin Tıklayın
Kalite politikası
İndirmek İçin Tıklayın
Ekolojiye Uyumlu Geoplast Yapıları
Doğal kaynakların kullanımının ve çevre kirliliğinin ürkütücü boyutlara varmış olduğu günümüzde, sağlıklı ve çevre dostu yapılaşma olası görünmemektedir. Geoplast ürünleri ile bu mümkün!

Geri dönüşümlü plastik, en ileri teknoloji çözümleri kullanarak yapının, bulundukları çevrenin ve içinde yaşayanların yaşam kalitelerini arttırır. Geoplast S.p.A., hem enerji tüketimini hem de atık üretimini azaltarak çevreye uyumluluk konusunda duyarlılığını ortaya koymaktadır.
Geoplast S.p.A.
Via Martiri della Libertà, 6/8 - 35010 Grantorto (Padova) ITALY - Tel +39 049 9490289 - Fax +39 049 9494028 info@geoplastglobal.com
Anasayfa |  Kurumsal |  Kalıp |  Bina |  Su |  Yeşil |  Spor |  İletişim Her hakkı saklıdır.